Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Luzino - Oferty sprzedaży domów

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Luzino

Luzino,pomorskie

439 000 zł202 m² 2 173,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom położony niedaleko od centrum Luzina. Funkcjonalny, ekonomiczny. Dwie kondygnacje 200m2 +piwnice. Jest możliwość prowadzenia działalności gosp. typu gabinet, biuro itp. Dwa garaże, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

500 000 zł165 m² 3 021,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

0%kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Dom na sprzedaż znajdujący się w Luzinie 165,46m2 , usytuowany na działce ładnie zagospodarowanej o powierzchni 731m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

499 000 zł189 m² 2 640,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:541 m²

Położenie: luzino, miejscowość położona przy trasie A6 ; okolica: spokojna, w sąsiedztwie zabudowania jednorodzinne ; mury: gazobeton wyłożony z zewnątrz styropianem '12cm i pokryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Luzino,pomorskie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Klient Ładny wielopokoleniowy dom znajdujący się w ścisłym centrum miejscowości Luzino. Na nieruchomość składa się dom dwu rodzinny (o pow. 120m2) + budynek gospodarczy (90m2) do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

479 000 zł210 m² 2 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Dom wolnostojący, w cichej spokojnej dzielnicy Luzina. Dom jest po generalnym remoncie, ściany cekolowane, tapetowane,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prosta

Luzino,pomorskie

780 000 zł250 m² 3 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:826 m²

Dom 250 m2 W Luzinie + 8 garaży na działce 826m2 sprzedam lub zamienię na gospodarstwo rolne najchętniej w powiecie wejherowskim. Idealne miejsce do zamieszkania i jednocześnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

460 000 zł350 m² 1 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Dom w Luzinie, o powierzchni 250m2, przedpokój zabudowany drewianą szafą , na podłodze kafle, w holu we wnęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

570 000 zł226 m² 2 527,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Dom wolnostojący, w cichej spokojnej dzielnicy Luzina. Położenie: luzino, miejscowość okolica: spokojna, w sąsiedztwie zabudowania jednorodzinne ; mury: porotherm wyłożony z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

499 000 zł2 382 m² 209,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 382 m²

Nieruchomość o powierzchni 2382m2, zabudowana trzema budynkami: mieszkalny o powierzchni 120m2, 5 pokoi, dwie kondygnacje plus piwnica, garaż; budynek gospodarczo mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

360 000 zł210 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom ma rozprowadzone ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze .Alarm.Brama garażowa na pilota.Dach-dachówka z czterema oknami dachowymi. W zacisznej dzielnicy. Oferta bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybacka

Luzino,pomorskie

590 000 zł148 m² 3 986,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:914 m²

Dom - jednorodzinny, bungalow z bramą wiazdową, ogodzony, z ładnym kojcem dla psa a także ze śliczną działka z małym placem zabaw(chuśtawka, zjeżdżalnia, piaskownica).Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

490 000 zł357 m² 1 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Budynek mieszkalny, dwupokoleniowy, wolnostojący. Składa się z piwnicy, parteru, piętra oraz poddasza mieszkalnego, powierzchnia użytkowa 263,8 m2. Piwnica składa się z dużego garażu,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij