Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna Luzino

Luzino, pomorskie

  • 2 400 000 zł
  • 4 100 m²
  • 585,37 zł/m²

Zdjęcie

Karol Jaworski

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna Luzino

Luzino, pomorskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

2 400 000 zł

4 100 m²

585,37 zł/m²

Działka inwestycyjna Luzino

Zaktualizowane: 10 maja 2026

2 400 000 zł 4 100 m² 585,37 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 400 000 zł (585,37 zł/m²)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej, obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości.

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego!

Opis nieruchomości
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch sąsiadujących działek, zlokalizowanych w województwie pomorskim.

Powierzchnia całkowita nieruchomości: 4 100 m², teren płaski.

1. (...)

Agent

Karol Jaworski

601 447...

601 447 078

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karol Jaworski

601 447...

601 447 078

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: