Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Luzino - Oferty wynajmu domów na Kaszubach

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany Suchy Dwór

Suchy Dwór(Luzino + 24 km)

8 000 zł218,55 m² 36,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Funkcjonalny, nowoczesny dom z kameralnym ogrodem w Suchym Dworze. Najważniejsze atuty - Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia w Suchym Dworze - Położony na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Gdyńska

Chwaszczyno(Luzino + 25 km)

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Aktualna oferta! Dom dla pracowników! Oferujemy dom wolnostojący, składający się z dwóch mieszkań, na wynajem dla pracowników. Dwie kuchnie oraz dwie łazienki, zapewniają wygodę nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Lubkowo(Luzino + 24 km)

7 000 zł102 m² 68,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom premium 102 m2 z sauną | dla kadry zarządzającej | Lubkowo nad Jeziorem Żarnowieckim Oferta najmu domu o podwyższonym standardzie, zaprojektowanego z myślą o kadrze kierowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Banińska

Tuchom(Luzino + 24 km)

5 500 zł125 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 o nowoczesnej architekturze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Potęgowo

Potęgowo(Luzino + 20 km)

17 500 zł300 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 950 m²

Taka oferta tylko W naszym biurze - nie przegap jej! jeśli szukasz na wynajem miejsca do mieszkania I prowadzenia własnej działalności gospodarczej - to dobrze trafiłeś - oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Szymanowskiego

Pępowo(Luzino + 30 km)

4 100 zł70 m² 58,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zgrabny mniejszy dom pod Gdańskiem poleca się do wynajmu. Dom / połowa bliźniaka położona w Pępowie. Działka 300 m kw z czego 114 m kw taras i ogródek. Pow. użytkowa 70.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Czaple

Czaple(Luzino + 31 km)

5 300 zł117,49 m² 45,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oferujemy do długoterminowego najmu dom typu bliźniak w Czaplach o powierzchni ok. 97 m2 .Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnego lokalu z ogrodem tuż.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł170 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem w zacisznej części Sopotu - elegancja, prywatność i ponadczasowy styl. W jednej z najbardziej kameralnych części Sopotu znajduje się wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Tredera

Banino(Luzino + 27 km)

16 000 zł600 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w ustronnej i spokojnej części Banina, nieopodal pól uprawnych, na skraju zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. Przystanek autobusowy 300m, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Rumia

Rumia(Luzino + 19 km)

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:860 m²

Funkcjonalny dom dla pracowników o pow. 130m2 w Rumi. Działka 860m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter -trzy pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Luzino,pomorskie

5 500 zł276 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom do wynajęcia - 270 m , 3 kondygnacje, duży parking - idealny dla firmy lub osoby prywatnej. Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 270 m , (176m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Luzino,pomorskie

5 500 zł276 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom do wynajęcia - 270 m , 3 kondygnacje, duży parking - idealny dla firmy lub osoby prywatnej - dostępny od lipca Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 270.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij